Program zimnej olympiády na piatok 14. februára

Olympiáda
Foto: SITA/AP
Program slovenských športovcov

8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd mužov do superkombinácie – Roza Chutor, Červená Poľana (Martin Bendík, Matej Falat, Adam Žampa)

11.00 h BEH NA LYŽIACH: beh mužov na 15 km klasickou technikou – Komplex Laura, Červená Poľana (Martin Bajčičák, Peter Mlynár)

12.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov do superkombinácie – Roza Chutor, Červená Poľana (Martin Bendík, Matej Falat, Adam Žampa)

15.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km – Komplex Laura, Červená Poľana (Jana Gereková, Martina Chrapánová, Anastasia Kuzminová, Terézia Poliaková)

Viac správ z olympiády si môžete pozrieť

———-> TU

Program a výsledky hokejového turnaja na ZOH v Soči nájdete

—-> v tomto článku

Program finálových disciplín:

11.00 h BEH NA LYŽIACH: Beh mužov na 15 km klasickou technikou – Komplex Laura, Červená Poľana

12.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov do superkombinácie – Roza Chutor, Červená Poľana

15.00 h BIATLON: Vytrvalostné preteky žien na 15 km – Komplex Laura, Červená Poľana

16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľné jazdy mužov – Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči

17.50 h SKELETON: 4. jazda súťaže žien – Sanki, Červená Poľana

19.12 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Akrobatické skoky – 3. kolo finále žien – Park extrémnych športov Roza Chutor, Červená Poľana

Obrazom: Štvrtok na olympiáde v Soči
Piatok 14. februára (6 finálových disciplín)

6.00 h CURLING: muži 7. kolo: Švédsko – Čína, USA – Nemecko, Kanada – Nórsko – Curlingové centrum Ľadová kocka, Soči

8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd mužov do superkombinácie – Roza Chutor, Červená Poľana

9.00 h HOKEJ – MUŽI: C-skupina – 2. kolo: Česko – Lotyšsko – Ľadový palác Boľšoj, Soči

11.00 h BEH NA LYŽIACH: beh mužov na 15 km klasickou technikou – Komplex Laura, Červená Poľana

11.00 h CURLING: ženy 7. kolo: Kórejská republika – Čína, Veľká Británia – Japonsko, USA – Dánsko, Rusko – Švajčiarsko – Curlingové centrum Ľadová kocka, Soči

12.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov do superkombinácie – Roza Chutor, Červená Poľana

13.30 h HOKEJ – MUŽI: C-skupina – 2. kolo: Švédsko – Švajčiarsko – Ľadový palác Boľšoj, Soči

13.30 h SKELETON: 1. jazda súťaže mužov – Sanki, Červená Poľana

14.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky – 1. kolo kvalifikácie žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

15.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km – Komplex Laura, Červená Poľana

15.00 h SKELETON: 2. jazda súťaže mužov – Sanki, Červená Poľana

15.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky – 2. kolo kvalifikácie žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

16.00 h CURLING: muži 8. kolo: Veľká Británia – Dánsko, Rusko – USA, Čína – Nórsko, Švajčiarsko – Nemecko – Curlingové centrum Ľadová kocka, Soči

16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: voľné jazdy mužov – Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči

16.40 h SKELETON: 3. jazda súťaže žien – Sanki, Červená Poľana

17.50 h SKELETON: 4. jazda súťaže žien – Sanki, Červená Poľana

18.00 h HOKEJ – MUŽI: B-skupina – 2. kolo: Kanada – Rakúsko – Ľadový palác Boľšoj, Soči

18.00 h HOKEJ – MUŽI: B-skupina – 2. kolo: Nórsko – Fínsko – Šajba aréna, Soči

18.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky – 1. kolo finále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

18.30 h SKOKY NA LYŽIACH: kvalifikácia súťaže jednotlivcov na veľkom mostíku HS-140 – RusSki Gorkij, Červená Poľana

18.55 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky – 2. kolo finále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

19.12 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky – 3. kolo finále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anastasia KuzminováMartina ChrapánováMatej Falat