Prvá slovenská vodka vo Vietname

Bez názvu
Vodka Alternative Foto: Nestville Destilery

BRATISLAVA 16. apríla (WBN/PR) – Slovenská vodka Alternative, ktorú vyrába liehovar Nestville Distillery, dobýja ázijské trhy. Najnovšie sa ako vôbec prvá vodka zo Slovenska začne dovážať do Vietnamu.

Vodka Alternative, ktorá je držiteľom svetového patentu výroby „procesom magnetickej polarizácie (PMP)“, tak po úspešnom predstavení v Číne, pokračuje v dobýjaní Ázie. „Záujem o našu vodku aj v zahraničí nás veľmi teší. Je to jasný dôkaz, že ide o výrobok prvotriednej kvality. Prvoradý však pre nás je slovenský zákazník, a preto spúšťame predaj vodky aj vo viacerých obchodných sieťach na Slovensku.,“ hovorí Jaromír Dubay, riaditeľ Nestville.

Alternative vodka je vyrobená zo sedemkrát destilovaného liehu, rovnako ako najkvalitnejšie a najdrahšie svetové vodky. Finálna úprava prebieha patentovaným procesom PMP, ktorý zaručuje konzumentovi prvotriednu kvalitu, jemnú chuť a čistotu, čo dodáva vodke jedinečný punc a výnimočnosť. Špeciálny lieh je vyrábaný priamo vo vlastnej rafinérii v Nestville. Celý proces od výberu pšenice a vody, cez destiláciu a filtráciu je pod neustálou kontrolou. To zaručuje, že každá jedna fľaša vodky Alternative má rovnakú dokonalú chuť.

Vodka Alternative sa vyrába v piatich príchutiach – čistá (Exclusive) a v štyroch netradičných príchutiach mojito, mandarine, cream a Apple tea, ktoré sa spájajú s jednotlivými ročnými obdobiami. Jarné obdobie pritom symbolizuje obľúbená príchuť mojito, ktorá vychádza z tradičného kubánskeho koktailu. Alternative vodka Mojito, ako aj ostatné produkty rady Alternative sa vďaka unikátnej výrobnej technológii vyznačujú jemnou chuťou, ktorá nevytvára žiadne ďalšie nepriaznivé pocity. Sú preto vhodné aj na výrobu miešaných nápojov na rôzne príležitosti.

Liehovar Nestville distillery bol založený v roku 2001. Je pokračovateľom dlhoročnej histórie a tradície výroby liehu na Slovensku. Liehovar disponuje najmodernejšími technológiami a patrí medzi najmodernejšie liehovary v Európe. Z liehu, ktorý sa tu vyprodukuje sa vyrába aj slávna slovenská vodka Double Cross. Sídlo spoločnosti sa nachádza v najmenšom spišskom kráľovskom meste Hniezdne. Okrem vodky Alternative vyrába liehovar aj prvú slovenskú “Nestville Whisky”.

www.alternativevodka.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom