Radványi pred duelom s MŠK s ultimátom od prezidenta DAC-u

Bez názvu
Hlavný tréner mužstva FK DAC 1904 Dunajská Streda Mikuláš Radványi Foto: SITA/Jozef Jakubčo

DUNAJSKÁ STREDA 7. marca (WEBNOVINY) – Prezident slovenského corgoňligového futbalového klubu FK DAC 1904 Dunajská Streda Khahsayar Mohseni je nespokojný s výsledkami a výkonmi mužstva v jarnej časti najvyššej domácej súťaže. Na utorok 8. marca si preto naplánoval schôdzku s hlavným trénerom mužstva Mikulášom Radványim.

„Myslím si, že doterajšie výsledky tímu v jarnej časti nezodpovedajú kvalite kádra a ani prostriedkom vynaloženým na zimnú prípravu vrátane pobytu v Dubaji. Nechcem hovoriť o úplných podrobnostiach, ale pred piatkovým zápasom s MŠK Žilina dostane pán Radványi ultimátum získania minimálne jedného bodu a primerane kvalitného výkonu mužstva. V opačnom prípade nevylučujem ani možnosť jeho odchodu z trénerskej lavičky,“ povedal Khahsayar Mohseni v pondelok podvečer pre agentúru SITA.

Dunajskostredčania majú zatiaľ na jar vyrovnanú bilanciu, keď najskôr v domácom prostredí zdolali Zlaté Moravce (2:1) a o týždeň neskôr prehrali na ihrisku MFK Košice (0:1). V tabuľke Corgoň ligy patrí klubu zo Žitného ostrova siedma priečka s 27 bodmi a mimoriadne vyrovnanou bilanciou 7 výhier – 6 remíz – 7 prehier a skóre 18:18. V najbližšom ligovom kole privítajú Radványiho zverenci v piatok 11. marca od 17.30 h pred vlastnými fanúšikmi úradujúceho ligového šampióna a lídra poradia najvyššej súťaže MŠK Žilina, ktorý na jar zatiaľ získal jediný bod.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mikuláš Radványi
Firmy a inštitúcie FC DAC 1904 Dunajská Streda