Rammstein si na Bratislavu pripravil dvanásťmetrové plamene

Rammstein
Foto: Ilustračné foto www.freemagazine.f

Kapela Rammstein má na svojom konte dosiaľ šesť štúdiových nahrávok: Herzeleid (1995), Sehnsucht (1997), Mutter (2001), Reise, Reise (2004), Rosenrot (2005) a Liebe ist für alle da (2009). Komerčne najúspešnejší bol album Mutter (2001) reprezentovaný singlami Sonne, Links 2-3-4, Ich will, Mutter a Feuer frei! Súbežne s odštartovaním turné Made In Germany 1995 – 2011 kapela plánuje vydanie rovnomennej výberovky, ktorá bude okrem jej 20 najlepších skladieb obsahovať aj jednu úplne novú pieseň a kompletnú zbierku videoklipov, ktoré skupina Rammstein počas 16 rokov nakrútila.
BRATISLAVA 7. októbra (WEBNOVINY) – Plamene na novembrovom koncerte nemeckej skupiny Rammstein v Bratislave budú šľahať do výšky 12 metrov.

V piatok o tom informovala Zuzana Habodászová zo spoločnosti XL Promotion. Metalová formácia združená okolo speváka Tilla Lindemanna bude počas vystúpenia využívať celú škálu farebných plameňov, od červeného cez zelený až po strieborné, či dokonca biele.

Organizátori ich koncertu v slovenskej metropole už majú k dispozícii zoznam požiadaviek k pyrotechnike a špeciálnym efektom, ktoré budú použité 6. novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Kapela na ňom údajne usilovne pracovala už od leta.

Vystúpenie v Bratislave bude pre Rammstein vôbec prvým v rámci jesenného európskeho turné Made In Germany 1995 – 2011 a tak bude hlavné mesto Slovenska a jeho najmodernejšia hala zároveň akýmsi testovacím strediskom pre ďalšie koncerty. Mimochodom, viac ako polovica koncertov tohto turné je už niekoľko týždňov beznádejne vypredaná. Vstupenky na ich bratislavskú šou v súčasnosti stoja 79 až 99 eur. V predpredaji je ešte približne 780 lístkov. Predkapelou skupiny Rammstein v Bratislave bude švédska gothic-metalová kapela Deathstars.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom