Rapper Drake prezradil názov albumu, ešte na ňom nepracuje

Drake
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) – Kanadský rapper Drake oznámil, že jeho avizovaný štvrtý album ponesie názov Views From The 6. Termín vydania však zatiaľ nie je známy, keďže rapper na novinke ešte nezačal pracovať. Ako však naznačil minulý mesiac v skladbe 0-100, malo by sa tak stať na jar budúceho roka.

Drakea však ešte predtým čaká festival OVO Fest, ktorý organizuje začiatkom augusta spolu so svojím labelom OVO Sound. Následne vyrazí s Lil Wayneom na spoločné turné, ktoré potrvá do konca septembra.

Video: Drake – Worst Behavior

Dvadsaťsedemročný Drake, celým menom Aubrey Drake Graham, začínal ako herec v seriáli Degrassi: The Next Generation (2001), v ktorom účinkoval v rokoch 2001 až 2009. Na hudobnej scéne debutoval v roku 2006 mixtapeom Room For Improvement, neskôr vydal štúdiové albumy Thank Me Later (2010), Take Care (2011) a Nothing Was The Same (2013), ktoré sa všetky umiestnili na prvej priečke amerického rebríčka Billboard 200.

Na konte má jednu Grammy či osem BET Awards. Ako herec sa okrem spomínaného seriálu objavil napríklad v snímkach Charlie Bartlett (2007) alebo Breakaway (2011).

Informácie pochádzajú z webstránky www.billboard.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Drake