Rapper Pusha T vydá debutovú sólovku 16. júla

Pusha T
Americký rapper Pusha T Foto: killerhip-hop.com

BRATISLAVA 30. apríla (WEBNOVINY) – Americký rapper Pusha T oznámil, že jeho pripravovaná debutová sólovka s názvom My Name Is My Name vyjde 16. júla prostredníctvom G.O.O.D.

Music a Def Jam Recordings. Ako hostia sa na albume predstavia Kanye West, Rick Ross, Future, 2 Chainz a Kendrick Lamar, o produkčnú stránku sa postarali spomínaný West, ďalej Pharrell Williams, The-Dream, Nottz, Don Cannon a Swizz Beatz.

Tridsaťpäťročný člen skupiny Clipse zatiaľ z nahrávky predstavil skladby Pain a Numbers On The Boards, pričom k druhej menovanej nakrúcal minulý týždeň v Paríži videoklip. Ten by mal mať premiéru na budúci týždeň.

Pusha T, vlastným menom Terrence Thornton, je členom spomínanej skupiny Clipse, ktorú okrem neho tvorí aj jeho starší brat Malice. Obaja sú taktiež členmi zoskupenia Re-Up Gang.

Debutovým albumom Clipse mala byť nahrávka Exclusive Audio Footage, ktorú nahrali v roku 1999. Tento album však pre problémy s vydavateľstvo Elektra Records nikdy oficiálne nevyšiel. Ich prvou oficiálnou nahrávkou sa stal až album Lord Willin‘ (2002), po ktorom nasledovali Hell Hath No Fury (2006) a Til The Casket Drops (2009).

Pusha T debutoval ako sólový interpret v marci 2011 oficiálnym mixtapeom Fear Of God, ktorý potom v novembri vydal s pozmeneným názvom Fear Of God II: Let Us Pray ako EP. Vlani si diskografiu rozšíril o kompiláciu Cruel Summer labelu G.O.O.D. Music, ktorého je členom, a tento rok v januári vydal ďalší mixtape Wrath Of Caine. Informácie pochádzajú z webstránky www.hiphopdx.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kanye WestKendrick LamarPharrell WilliamsRick Ross