Rapper Snoop Dogg zverejnil videoklip ku skladbe Get Away

Snoop_Dogg
Snoop Dogg Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 6. januára (WEBNOVINY) – Americký rapper Snoop Dogg zverejnil videoklip ku skladbe Get Away, ktorú produkoval dídžejský projekt Major Lazer. Pesnička je súčasťou rapperovho reggae albumu Reincarnated (2013), ktorý vydal pod pseudonymom Snoop Lion.

V samotnom videu, ktoré je spravené v štýle videohry Pokémon, bojujú Snoop Lion a Major Lazer najprv proti sebe a následne bok po boku proti spoločným nepriateľom. Okrem Major Lazer sa na skladbe Get Away podieľala aj speváčka Angela Hunte.

Snoop dogg
Foto: youtube.com

Snoop Dogg, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., debutoval v roku 1993 albumom Doggystyle. Nasledovali nahrávky Tha Doggfather (1996), Da Game Is To Be Sold, Not To Be Told (1998), No Limit Top Dogg (1999), Tha Last Meal (2000), Paid Tha Cost To Be Da Boss (2002), R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece (2004), Tha Blue Carpet Treatment (2006), Ego Trippin‘ (2008), Malice N Wonderland (2009) a Doggumentary (2011).

Vlani vydal okrem spomínaného albumu Reincarnated tiež funkovú nahrávku 7 Days Of Funk, ktorú pripravil spoločne s hudobníkom Dâm-Funkom. Na svojom konte má tiež spoločný album Mac & Devin Go To High School (2011) s Wiz Khalifom, ktorý bol zároveň soundtrackom k rovnomennému filmu.

V ňom obaja rapperi stvárnili hlavné úlohy. Snoop Dogg sa ako herec predstavil tiež v snímkach Training Day (2001), Starsky a Hutch (2004), Keď to rachne, zahučíme (2004) alebo Nájomníci (2005).

Video: Snoop Lion – GET AWAY

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Snoop Dogg