Rayman adventures už čoskoro na mobiloch. Ubisoft predstavuje nový trailer!

raymen

Ak si ešte pamätáš na Raymana, máme pre teba dobrú správu. Spoločnosť Ubisoft oznámila, že pokračovanie Raymana pod názvom Rayman Adventures sa do tabletov a smartphonov dostane približne na jeseň tohto roka. 

Na verejnosť sa už dostali aj prvé informácie o tom, čoho sa bude nový príbeh Rayman Adventures týkať. Bude sa sústrediť na potvory Incrediballs a ich vajíčka, ktoré budete musieť nájsť, pretože ich niekto ukradol. Okrem hlavnej postavy Raymana sa stretneme aj s vikinsgskou princeznou Barbarou.

raymen, hra
BRATISLAVA 8. februára (WEBNOVINY) – Slovenská národná strana (SNS) chce pripraviť Chartu práv slovenského národa. Ako uviedol dnes na tlačovej besede podpredseda strany Rafael Rafaj, zákon o štátnom jazyku totiž zlikvidoval používanie slovenčiny na národnostne zmiešanom území. „Chceme zadefinovať práva v oblasti jazyka, autochtónnosti, nescudziteľnosti duchovných hodnôt. Slováci akoby z republiky vymizli. Nikde nie sú definované ich práva, ani v ústave. Paradoxne sú tam zadefinované práva menšín,“ vyhlásil Rafaj. SNS chce tiež zorganizovať medzinárodnú konferenciu o multikulturalizme. Rafaj dnes tiež podrobil kritike koaličného poslanca Igora Matoviča, ktorý najskôr sľúbil, že podporí návrh novely zákona o štátnom občianstve z dielne Smeru-SD a na druhý deň navrhol, aby sa o ňom hlasovalo až po hlasovaní o koaličnej novele rovnakého zákona. „Polčas rozpadu jeho tvrdení je kratší ako 24 hodín,“ uviedol Rafaj na adresu Matoviča. Zároveň kritizoval aj vicepremiéra Rudolfa Chmela, ktorý na svojej internetovej stránke píše, že vďaka nemu konečne na úrade vlády počuť maďarčinu. SNS nepodporí podľa Rafaja zvýšenie veku odchodu do dôchodku, ako to navrhujú viacerí politici Európskej únie. „Ak máme byť spravodliví, nech sa zavedie mechanizmus, podľa ktorého dôchodok sa bude odvíjať od priemernej dĺžky života a tak by Slováci nemuseli ísť z práce rovno do truhly,“ vyhlásil. Národniari tiež trvajú na ústavnej garancii prvého dôchodkového piliera.
raymen
Foto: SITA/AP

Oficiálny trailer k novej hre Rayman Adventures

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom