Real madrid Villarreal
1
Real Madrid prehral s Villarrealom tesne 0:1. Foto: SITA/AP
13. januára 2018 Futbal od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Real prehral doma s Villarrealom, najväčší prenasledovateľ Barcelony Atlético zvíťazil s Eibarom

MADRID 13. januára (WebNoviny.sk) – Domáci futbalisti Realu Madrid prehrali 0:1 s hráčmi Villarrealu v sobotňajšom stretnutí 19. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy 2017/2018.

O jediný gól stretnutia sa v závere po protiútoku postaral Pablo Fornals. Úradujúci španielsky majster Real figuruje v tabuľke na 4. mieste (32 b.) a má priepastné 16-bodové manko na vedúci FC Barcelona. Villarrealu patrí 5. priečka, má o bod menej než „biely balet“.

V úvodnom zápase sobotňajšieho programu zvíťazila Girona nad tímom Las Palmas vysoko 6:0. Za domácich sa v prvom polčase presadil z pokutového kopu uruguajský kanonier Christian Stuani. Hetrikom sa v druhom polčase blysol kenský útočník Michael Olunga. Pre Gironu to bola najvyššia výhra v premiérovej sezóne medzi španielskou elitou. Las Palmas zostáva aj naďalej na poslednom mieste v tabuľke.

Hlavný prenasledovateľ Barcelony na ceste za titulom nezaváhal na pôde Eibaru. Víťazstvo Atlética Madrid 1:0 zariadil v 27. min francúzsky útočnik Kévin Gameiro.

20. Las Palmas 19 3 2 14 14:46 11

Tím roka 2017 podľa webu UEFA ovládli hráči Realu Madrid, chýbajú kanonier Kane aj hviezdny Neymar Obhajoba titulu sa Realu Madrid čoraz viac vzďaľuje, Marcelo si takúto mizériu nepamätá

Batoľatá na Slovensku sa nezdravo stravujú, podľa pediatrov ich vyberavosť podporujú aj rodičia Galko by sa nemal preceňovať a závidieť, reaguje ministerstvo obrany na kritiku vozidiel Vydra 4 dôvody, prečo si zaobstarať trezor alebo sejf S Tatra bankou môžete biznis úver splácať, aj keď nebudete pracovať Vydražili raritný meteorit pochádzajúci z Mesiaca, nový majiteľ zaplatil vyše pol milióna dolárov Video: Floriďania získali prvý triumf v novej sezóne NHL, v Dallase rozhodla až posledná tretina (aktualizované) Fantastická Čepelová si zahrá vo finále v Su-čou, vyzve najvyššie nasadenú hráčku turnaja Zverejnili rebríček transparentnosti slovenských miest, Bratislava si pohoršila o 25 pozícií