Redfoo z LMFAO pomohol Azarenkovej vyrovnať sa so slávou

Rapper Redfoo na tenise hviezdil
Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková len veľmi ťažko vo vzájomných zápasoch nachádza recept na hru americkej súperky Sereny Williamsovej. Na pondelkovej exhibícii v Madison Square Garden v New Yorku jej nepomohol k víťazstvu ani rapper Redfoo, ktorého v druhom sete pozvala na dvorec. Člen momentálne neaktívnej formácie LMFAO je veľkým tenisovým fanúšikom a morálnou podporou pre Bielorusku. Foto: SITA/AP Photo/Bill Kostroun

ISTANBUL 21. októbra (WEBNOVINY) – Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková na prahu koncoročného šampionátu WTA v tureckom Istanbule priznala, že priateľ Redfoo, známy spevák, jej pomohol vyrovnať sa so slávou, publicitou a záujmom verejnosti.

Bolo to zábavné, pretože on je práve taká uvoľnená povaha. Sledovala som ho v programe X Factor a pri podobných príležitostiach a preberali sme túto tému. Je vzrušujúce poznať zo súkromia niektoré jeho stránky a potom vnímať iné, keď vystupuje v televízii. Pochopila som, že najdôležitejšie je zostávať samým sebou bez ohľadu na to, kto ste. Najlepšou metódou na vychádzanie s médiami či fanúšikmi je počínať si úprimne a otvorene. Pochopiteľne, že tým riskujete aj opadnutie sympatií,“ vyhlásila niekdajšia jednotka svetového rebríčka Azarenková.

Portál Tennis World pripomenul, že v sobotu mal premiéru nový rapperov klip „Let’s Get Ridiculous,“ v ktorom si 24-ročná víťazka ostatných dvoch ročníkov melbournských grandslamových Australian Open Azarenková zahrala drobnú rolu. Konkrétne sa hneď na začiatku skladby objavuje v úlohe letušky, má na sebe šaty s leopardím vzorom s jedným odhaleným ramenom.

Azarenková vstúpi do šampionátu v Istanbule v utorok o 16.00 h SELČ zápasom proti Talianke Sare Erraniovej v základnej Bielej skupine. Je dvojka podujatia za americkou obhajkyňou titulu Serenou Williamsovou.

Video: Videoklip k piesni Let’s Get Ridiculous

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Viktoria Azarenková