Remišová sa spojila s najväčším podvodníkom, hodnotí Smer-SD jej vstup do Kiskovej strany Za ľudí

Veronika Remišová, Andrej Kiska, Robert Fico
Zľava: Nová členka Veronika Remišová a bývalý prezident SR a líder strany Andrej Kiska a Predseda strany SMER-SD Robert Fico. Foto: SITA/Jana Birošová, Ľudovít Vaniher - koláž WBN

Strana Smer-SD s veľkým pobavením prijala rozhodnutie bývalej poslankyne OĽaNO Veroniky Remišovej spojiť svoje politické sily s bývalým prezidentom Andrejom Kiskom.

Žena, ktorá nikdy neniesla žiadnu politickú zodpovednosť a celý čas hovorí o čistote verejného života, sa v mene naplnenia svojich osobných ambícií spojila s najväčším podvodníkom, aký sa kedy vyskytol na slovenskej politickej scéne. Chceme tomuto unikátnemu páru v politickej súťaži zaželať len to najlepšie. Strana Smer-SD už dávno nič také nedôveryhodné nevidela,“ uviedol v stanovisku predseda strany Robert Fico. Stanovisko agentúre SITA poskytol hovorca Smeru-SD Ján Mažgút.

Veronika Remišová je ďalšou posilou strany Andreja Kisku Za ľudí. Ten ju vo štvrtok predstavil na tlačovej konferencii v Bratislave.

Remišová minulý týždeň oznámila, že ona ani ďalší štyria poslanci NR SR za OĽaNO už za hnutie nebudú v ďalších voľbách kandidovať. Záujem Kisku, aby sa k nemu Remišová pripojila, bol známy už dlhšie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej KiskaJán MažgútRobert FicoVeronika Remišová
Firmy a inštitúcie OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnostiSMER-SDZa ľudí - Kiskova politická strana