Réway meškal na zraz hokejistov, nahneval trénera Vůjtka

Martin Reway
Foto: facebook.com/MartinRewaySK

BRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) – Na utorkový bratislavský zraz hokejovej reprezentácie SR meškala dvojica Ján Sýkora, Martin Réway. V kabíne Zimného štadióna Ondreja Nepelu sa mali hlásiť do 15.30 h, prišli krátko pred 16.00 h. Najmä neskorý príchod Martina Réwaya nahneval kormidelníka tímu Vladimíra Vůjtka.

„Možno niekomu oznámil, že bude meškať, ale nie trénerom. Je to národné mužstvo. Som prekvapený a zaskočený, že mešká. Pravdupovediac, som dosť nahnevaný,“ netajil nespokojnosť ešte pred Réwayovým príchodom Vladimír Vůjtek, podľa ktorého mal Ján Sýkora črevné problémy.

Réway odôvodňoval oneskorenie dopravnou situáciou. „Prišiel som neskôr, lebo bola zápcha. Písal som mediálnemu manažérovi, asi sa tá správa nedostala k trénerom,“ povedal krátko po svojom príchode za mužstvom Réway, ktorého ešte čakal pohovor s trénerom.

Po tohtotýždňových prípravných dueloch s Lotyšskom príde ku konečnej selekcii v kádri pred MS. Réway necíti pred zužovaním mužstva nervozitu: „Ak ma tréner pošle domov, budem fandiť ďalej tomuto tímu. Momentálne sa cítim zdravotne v poriadku. Všetko je na tréneroch.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján SýkoraMartin RéwayVladimír Vůjtek
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia