Rihanna predstavila naživo skladbu American Oxygen

Rihanna
Rihanna Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. apríla (WEBNOVINY) – Barbadoská speváčka Rihanna predstavila naživo novú skladbu American Oxygen. Dvadsaťsedemročná interpretka tak urobila v sobotu počas March Madness Music Festivalu v Indianapolis.

Ide o tretiu pieseň, ktorú hudobníčka ponúkla z očakávaného ôsmeho albumu. Z nahrávky, ktorej názov ani termín vydania zatiaľ nie sú známe, už predstavila aj single Bitch Better Have My Money a FourFiveSeconds (feat. Kanye West a Paul McCartney).

https://youtube.com/watch?v=Ft9ydCOWXDQ

Rihanna

, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa ako 16-ročná presťahovala z rodného Barbadosu do USA. Debutovala v roku 2005 albumom Music Of The Sun, s ktorým sa rovnako ako s ďalšími šiestimi štúdiovkami prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200.

Ten však po prvý raz dobyla až so zatiaľ posledným albumom Unapologetic (2012). K jej najväčším hitom patria skladby ako SOS, Umbrella (feat. Jay Z), Don’t Stop The Music, Take A Bow, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In The World), What’s My Name? (feat. Drake), S&M, We Found Love (feat. Calvin Harris), Where Have You Been, Diamonds a Stay (feat. Mikky Ekko). Je držiteľkou ôsmich cien Grammy, ôsmich American Music Awards, dvoch BRIT Awards a desiatok ďalších ocenení. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Bojová loď (2012), To je koniec! (2013) a Annie (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kanye WestRihanna