Rihanna predstavila rozprávkovú skladbu Towards the Sun

Rihanna
Foto: SITA

BRATISLAVA 24. februára (WEBNOVINY) – Barbadoská speváčka Rihanna predstavila skladbu Towards the Sun, ktorú nahrala pre animovanú snímku Konečne doma. Do nového filmu spoločnosti Dreamworks 27-ročná interpretka tiež prepožičala hlas.

Okrem nej postavy filmu, ktorý sa do slovenských kín dostane 26. marca, nahovorili Jennifer Lopez, Jim Parsons či Steve Martin. Novú pieseň si záujemcovia a záujemkyne môžu stiahnuť prostredníctvom služby iTunes.

Video: Rihanna – Towards The Sun

https://www.youtube.com/watch?v=tyTGR1PCVPM

Rihanna

, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa z rodného Barbadosu do USA presťahovala ako 16-ročná. Debutovala v roku 2005 albumom Music Of The Sun, s ktorým sa rovnako ako s ďalšími šiestimi štúdiovkami prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200. Ten však po prvý raz dobyla až s albumom Unapologetic (2012).

K jej najväčším hitom patria skladby ako SOS, Umbrella, Don’t Stop The Music, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In The World), What’s My Name?, S&M, We Found Love, Where Have You Been, či Diamonds. Je držiteľkou siedmich cien Grammy, ôsmich American Music Awards, dvoch BRIT Awards a desiatok ďalších ocenení.

Ako herečka sa predstavila vo filmoch Bojová loď (2012) a To je koniec! (2013). V súčasnosti pracuje na ôsmej štúdiovke, ktorá bude obsahovať aj singel FourFiveSeconds. Ten nahrala s americkým rapperom Kanyem Westom a anglickým hudobníkom Paulom McCartneym.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jennifer LopezJim ParsonsRihannaSteve Martin