AS Rím v súboji s Atalantou rýchlo viedol 1:0, nakoniec v zápase 2. kola Serie A padlo až šesť gólov

Javier Pastore
Javier Pastore z AS Rím sa teší zo svojho gólu v sieti Atalanty Bergamo počas zápasu 2. kola Serie A, ktorý sa nakoniec skončil remízou 3:3. Rím, 27. august 2018. Foto: SITA/AP.

RÍM 28. augusta (WebNoviny.sk) – Futbalisti AS Rím remizovali na vlastnom ihrisku s Atalantou Bergamo 3:3 v pondelňajšej dohrávke 2. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A 2018/2019. Domáci sa dostali do vedenia už v 2. min zápasu zásluhou Javiera Pastoreho.

Hostia však do prestávky otočili skóre tromi gólmi, keď sa dvakrát presadil Emiliano Rigoni a jeden zásah pridal Timothy Castange. Domáci dokázali v druhom polčase vyrovnať zásluhou Alessandra Florenziho a Kostasa Manolasa.