Robbie Williams bude mať dcéru, ako prvé ju naučí karate

Williams

BRATISLAVA 25. mája (WEBNOVINY) – Prvorodené dieťa britského speváka Robbieho Williamsa a jeho manželky Aydy Field bude dcéra.

„Čakáme dievčatko. Veľmi, veľmi sa teším z toho, že budem ockom. Už sa nemôžem dočkať,“ povedal 38-ročný hudobník. Ako ďalej uviedol, svoju dcéru bude učiť „futbal, karate a box“.

„To bude prvá vec, čo sa naučí. Udržať si ľudí ako som ja a Johnny (najlepší priateľ Williamsa – Jonathan Wilkes, pozn. red.) od tela,“ vtipkoval spevák. Williams nie je jediným členom skupiny Take That, ktorý čaká prírastok do rodiny. Na potomkov sa tešia aj Mark Owen a Gary Barlow.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Následne vydal osem štúdiových albumov, pričom sedem z nich dobylo britský albumový rebríček a ôsmy sa umiestnil na druhej priečke.

K jeho najznámejším hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, Radio či Bodies. Po pätnástich úspešných rokoch, počas ktorých sa vo svojej rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a spolu s Garym Barlowom, Howardom Donaldom, Jasonom Orangeom a Markom Owenom nahral album Progress (2010).

Ten sa stal najrýchlejšie predávanou nahrávkou storočia. Williams momentálne pripravuje deviaty sólový štúdiový album, ktorý by mal vyjsť na jeseň.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ayda FieldGary BarlowMark OwenRobbie Williams