Róbert Vittek je blízko k dohode o novej zmluve so Slovanom Bratislava

Róbert Vittek
Róbert Vittek v drese ŠK Slovan Bratislava. Foto: SITA/Marek Mrviš.

BRATISLAVA 6. júla (WebNoviny.sk) – So štyrmi gólmi najlepší strelec Slovenska na majstrovstvách sveta 2010 v Juhoafrickej republike a s 23 presnými zásahmi najlepší kanonier v histórii slovenskej reprezentácie Róbert Vittek by mal naďalej na klubovej úrovni pôsobiť v tíme úradujúceho vicemajstra ŠK Slovan Bratislava.

Slovan čaká odveta predkola Európskej ligy

Skúsený 35-ročný útočník nechýbal na stredajšej tlačovej konferencii pred štvrtkovým domácim odvetným duelom proti Pjuniku Jerevan v rámci 1. predkola Európskej ligy 2017/2018.

„Belasí“ pred týždňom zvíťazili v arménskej metropole presvedčivo 4:1 a pred odvetou na Pasienkoch sú len krôčik od postupu do druhého predkola EL.

„Fakt, že som na tlačovej konferencii, je signál, že sa blížime k určitej dohode. Slovan i ja sme prejavili záujem o predĺženie zmluvy. Verím, že od štvrtka to bude aj finálne vyriešené,“ cituje oficiálna internetová stránka bratislavského klubu slová Róberta Vitteka v otázke jeho futbalovej budúcnosti v domovskom klube.

V belasom hral v troch etapách kariéry

Skúsený slovenský futbalový útočník, ktorý na klubovej úrovni pôsobil v Nemecku, Francúzsku, Turecku i Maďarsku, je doslova prepojený so Slovanom Bratislava. V belasom drese účinkoval v troch rôznych etapách aktívnej hráčskej kariéry.

Na otázku, či registruje aj iné možnosti pokračovania v jeho dlhej futbalovej kariére, bratislavský rodák pre klubový web zdôraznil: „V prvom rade som sa koncentroval len na Slovan a chcem sa dohodnúť so Slovanom. Nejaké šumy okolo mňa boli, ale neprikladám im význam. Všetko sa blíži k dohode o predĺžení zmluvy. Verím, že to dobre dopadne. Som telom a dušou slovanista, a preto tu chcem naďalej hrávať.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Róbert Vittek
Firmy a inštitúcie ŠK Slovan Bratislava