Robin Thicke chce nahrať ďalší hit s Pharrellom a T.I.

Robin thicke
Americký spevák Robin Thicke. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 23. septembra (WEBNOVINY) – Americko-kanadský spevák Robin Thicke v rozhovore pre magazín Billboard uviedol, že by chcel nahrať ďalší hit so spevákom Pharrellom Williamsom a rapperom T.I., s ktorými má na konte úspešnú skladbu Blurred Lines.

Tá je podľa spomínaného magazínu Billboard piesňou tohtoročného leta.

„Pharrell je meno známe na celom svete a samozrejme úžasný hudobník. T.I. má na svojom konte viac top 10 hitov než Pharrell a ja. Ja som ten najmenej úspešný a oni mi pomohli. Spravili pre tú skladbu a video všetko. Som im preto veľmi vďačný a tiež všetkým ľuďom, ktorým sa tá skladba páči. Veľmi rád by som si túto spoluprácu zopakoval a som si istý, že sa nám to podarí. Je to jeden z tých prípadov, keď chcete napodobniť predchádzajúci úspech, ale viete, že to nebude vôbec ľahké,“ vyhlásil Thicke.

Tridsaťšesťročný Robin Thicke debutoval v roku 2003 albumom A Beautiful World, po ktorom nasledovali nahrávky The Evolution Of Robin Thicke (2006), Something Else (2008), Sex Therapy (2009), Love After War (2011) a Blurred Lines (2013). Spevák je manželom herečky Pauly Patton, známej napríklad zo snímok Hitch: Liek pre moderného muža (2005), Déja Vu (2006), Precious (2009) alebo Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011). Dvojica sa zosobášila 11. júna 2005 a v apríli 2010 sa im narodil syn Julian Fuego.

Video: Robin Thicke – Blurred Lines ft. T.I., Pharrell

Informácie pochádzajú z webstránky www.gigwise.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe pharell williamsRobin Thicke