Rodičia Miley Cyrus sa budú rozvádzať

Cyrus
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 14. júna (WEBNOVINY) – Rodičia americkej speváčky a herečky Miley Cyrus sa po druhý raz rozhodli ukončiť svoje 19-ročné manželstvo. Žiadosť o rozvod podala Tish Cyrus.

Pred tromi rokmi sa pritom chcel rozvádzať Billy Ray. “Toto je osobná záležitosť a snažíme sa nájsť riešenie, ktoré je v najlepšom záujme našej rodiny. V tomto čase vás žiadame o rešpektovanie nášho súkromia,“ uviedla Tish pre magazín People.

Od súdu žiada, aby 13-ročnú dcérku Noah zveril do jej starostlivosti, pričom Billy Ray by sa s ňou mohol stretávať. Tiež chce výživné. Päťdesiatjedenročný country spevák si v roku 2010 rozvod rozmyslel, lebo chcel “dať svoju rodinu znovu dohromady“. Dvojica má spolu päť detí.

Miley Cyrus sa preslávila účinkovaním v seriáli spoločnosti Disney Hannah Montana (2006 – 2011) o normálnom dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a prepožičala hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008).

Tiež nahrala tri štúdiové albumy: Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008) a Can’t Be Tamed (2010). Jej zrejme najznámejším singlom je skladba Party in the U.S.A. V súčasnosti pracuje na svojej štvrtej štúdiovke. Jej otec sa na hudobnú scénu prebojoval v roku 1992 s hitom Achy Breaky Heart z albumu Some Gave All. Na svojom konte má viacero hudobných ocenení, okrem iného získal aj štyri nominácie na prestížnu cenu Grammy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miley Cyrus