Rodinná dovolenka snov? Toto leto v Turecku!

Settour

BRATISLAVA 10. mája 2016 (WBN/PR) – Na tohtoročnej letnej dovolenke môžu rodiny ušetriť až 800 eur. A deti ju môžu mať zdarma.

Toto tu ešte nebolo! Známy nemecký touroperátor FTI, s ktorým chodia každoročne na dovolenku mnohí Slováci prostredníctvom slovenských cestovných kancelárií, má tento rok pre rodiny s deťmi štedrú ponuku letných dovoleniek v Turecku, aká sa neodmieta. Až tisíc detí do veku 16 rokov môže tento rok stráviť dovolenku s rodičmi v rekreačných oblastiach Tureckej riviéry a na brehu Egejského mora celkom zadarmo. Organizátor hradí dvom ratolestiam v rámci jednej rodiny nielen ubytovanie a stravu, ale aj leteckú dopravu so spoločnosťou SunExpress. Rodinám pri kúpe zájazdu poskytne aj mnohé ďalšie výhody a exkluzívne rodinné ceny, vďaka ktorým ušetria až do výšky skoro 800 eur.

Horúce ponuky 30 vybraných rodinných hotelov s neprekonateľnými cenami a akciami, previazané s letom z Nemecka alebo z Rakúska, vydal FTI ako úplne prvý touroperátor vo svojom novom špeciálnom letnom dovolenkovom katalógu s názvom „Family Türkei Sommerferien‐Spezial“.

Osemdesiat strán katalógu prehľadne a podrobne predstavuje rezorty a hotely s priestrannými ubytovacími jednotkami, šitými na mieru potrebám rodín s deťmi. Medzi „bestsellery” na Tureckej riviére patria hotely Victory Resort, Defne Star či Rixos Sungate. Na Egejskom pobreží sú na špičke najviac rezervovaných rodinných hotelov Bodrum Park Resort a LABRANDA Ephesus Princess Kusadasi.

„V našom novom katalógu sa orientujeme špeciálne na rodiny, ktoré sa pre letnú dovolenku ešte nerozhodli. Predo dvermi stojí silný last-minute rok pre Turecko a my chceme rodiny motivovať k dovolenke v destinácii, ktorá je nielen ideálna pre rodiny, ale aj pre ne cenovo výhodná. Pre termíny v letnom prázdninovom období je naša ponuka bezkonkurenčná. V porovnaní s normálnou cenou za dovolenku môžete ušetriť medzi 314 eur a v špičke 780 eur na rodinu,” vysvetľuje Doris Oberkanis, riaditeľka predaja FTI.

„Slovenské rodiny môžu stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v kvalitnej destinácii so špičkovými službami, no za ceny dostupné ako nikdy predtým. Chceme, aby si za menej mohli dopriať viac,” hovorí Andrej Maťko, riaditeľ cestovnej kancelárie SETTOUR, ktorá je dlhé roky partnerom nemeckého touroperátora FTI. Dodáva, že letový partner zájazdov je spoločnosť SunExpress a odlety pre Slovákov budú z Viedne.

Bezplatné miesta pre deti získajú prví, ktorí si zájazd z nového katalógu zarezervujú, až do vypredania kapacít. Katalógové ponuky sú platné výlučne pre obdobie od 23. júna do 12. septembra 2016. Rezervovať si ich môžete už teraz na www.malyprinc.sk alebo na predajnom mieste cestovnej kancelárie.

Ďalšie k téme

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom