Ronaldo dal prednosť dvojičkám, nebude hrať v zápase o 3. miesto na Pohári konfederácií FIFA

Cristiano Ronaldo
Portugalská hviezda Cristiano Ronaldo počas semifinálového zápasu na Pohári konfederácií FIFA proti Čile. Kazaň, 28. jún 2017. Foto: SITA/AP.

KAZAŇ 29. júna (WebNoviny.sk) – Hviezda portugalskej futbalovej reprezentácie Cristiano Ronaldo uvidí svojich novonarodených synov prvýkrát naživo. Úradujúci najlepší futbalista sveta opustil portugalskú reprezentáciu na Pohári konfederácií FIFA v Rusku a zamieril za svojimi ratolesťami.

Dvojičky uzreli svetlo sveta pred týmto turnajom. „Som veľmi šťastný, že konečne uvidím moje deti,“ uviedol Ronaldo na svojom facebookovom profile po stredajšej semifinálovej prehre Portugalčanov v penaltovom rozstrele s Čile. Tridsaťdvaročný rodák z Funchalu bude chýbať národnému tímu svojej krajiny v nedeľňajšom súboji o 3. miesto v Moskve proti Nemecku alebo Mexiku.

Ronaldo, ktorý je otcom aj sedemročného syna Cristiana, sa vyjadril, že nezabudne na ústretovosť zo strany vedenia reprezentácie úradujúcich majstrov Európy. To mu vyšlo v ústrety uvoľnením zo zvyšného programu na Pohári konfederácií, čím mu umožnilo stretnúť sa so svojimi potomkami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cristiano Ronaldo