Rozhádaná, chaotická, strašná pravica zvalcovala obrovský Smer-SD, reaguje Sulík na výsledky volieb

DROBA: Volebná centrála
Zľava: Predseda SAS Richard Sulík, kandidát na post predsedu BSK Juraj Droba a podpredseda strany SaS Ľubomír Galko počas zverejnenia predbežných výsledkov volieb poslancov a predsedov do orgánov samosprávnych krajov - vyšších územných celkov (VÚC) v Bratislavskom samosprávnom kraji (BSK). Bratislava, 5. november 2017. Foto: SITA/Branislav Bibel.

BRATISLAVA 5. novembra (WebNoviny.sk) – Tieto krajské voľby ukázali, ako tá „rozhádaná, chaotická, strašná pravica zvalcovala obrovský Smer“.

Prelink.jpg

V nedeľu tak reagoval predseda SaS Richard Sulík na výsledky volieb, podľa ktorých pravicová koalícia uspela v Bratislavskom, Trnavskom, Žilinskom, Prešovskom aj Košickom kraji.

„Je to preto, lebo sme postavili kvalitných kandidátov, ktorí si to odmakali, ale aj preto, lebo ľudia chcú zmenu, chcú lepšiu krajinu, majú toho plné zuby,“ povedal Sulík.

Výhra nielen v Bratislave je podľa neho obrovským záväzkom dokázať, že to vedia robiť lepšie ako doterajší župani.

Sulík víťaza v Bratislave Juraja Drobu označil za „hviezdu večera“ a na margo výsledkov dodal, že politológovia budú mať o čom písať najbližšie dni.

Zároveň v narážke na svoje zranenie z parlamentných volieb, keď sa poranil šabľou pri sekaní šumivého vína, dodal, že dnes radšej pije pivo, lebo to sa čapuje. Juraj Droba so svojím prejavom ešte len vystúpi.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Juraj DrobaRichard Sulík
Firmy a inštitúcie BSK Bratislavský samosprávny kraj (VÚC)SaS Sloboda a Solidarita