Rybáriková vypadla vo štvrťfinále v Mexiku, skrečovala zápas

Skvelý deň našich na Australian Open, všetci postúpili ďalej
Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková počas zápasu prvého kola na Australian Open, v ktorom zdolala Chorvátku Anu Konjuhovú 6:4, 6:4. Melbourne, 19. január 2015. Foto: SITA/AP

MONTERREY 7. marca (WEBNOVINY) – Tenistka Magdaléna Rybáriková odohrala v piatkovom štvrťfinále na turnaji WTA International Abierto Monterrey Afirme na tvrdom povrchu v mexickom Monterrey proti Francúzke Caroline Garciovej iba jeden set.

Slovenka ho prehrala 5:7 a po jeho skončení z duelu odstúpila pre zdravotné problémy s členkom. Duel slovenskej „osmičky“ podujatia proti francúzskej „trojke“ trval len 54 minút. Caroline Garciová vyrovnala vzájomnú bilanciu s 26-ročnou Rybárikovou na 1:1.

Slovenka v Monterrey získala 60 bodov do hodnotenia a odmenu 8 502 USD pred zdanením.

Výsledky piatkových stretnutí štvrťfinále dvojhry na tenisovom turnaji WTA International Abierto Monterrey Afirme v mexickom Monterrey:

Ana Ivanovičová (Srb.-1) – Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:3, 6:2

Caroline Garciová (Fr.-3) – Magdaléna Rybáriková (SR-8) 7:5 – skreč, Rybáriková odstúpila pre problémy s členkom

Timea Bacsinszká (Švaj.-4) – Urszula Radwanská (Poľ.) 6:4, 6:2

Sara Erraniová (Tal.-2) – Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-5) 7:5, 6:4