Rýchlo a zbesilo 7 uvedú do kín o týždeň skôr

Paul walker diesel

BRATISLAVA 3. júla (WEBNOVINY) – Snímku Rýchlo a zbesilo 7, ktorej nakrúcanie skomplikovalo tragické úmrtie herca Paula Walkera v novembri minulého roku, uvedú do amerických kín tretieho apríla 2015, teda o týždeň skôr ako jej tvorcovia plánovali. Informovala o tom spoločnosť Universal Pictures, ktorá zmenu dátumu oznámila prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Film sa mal pôvodne do kín dostať už počas tohto leta, po smrti predstaviteľa bývalého policajta Briana O’Connera však museli odsunúť premiéru až na rok 2015.

Nakrúcanie siedmeho Rýchlo a zbesilo pokračuje od apríla s upraveným scenárom, keďže Walker pred smrťou stihol nakrútiť len približne polovicu potrebných záberov.

https://www.youtube.com/watch?v=9q7gg2zz00E

Chýbajúce scény dorábajú s dvojníkom a tiež s bratmi zosnulého herca, Calebom a Codym. V postprodukcii napokon tvorcovia použijú technológiu CGI (computer-generated imagery, pozn. SITA) a dosiaľ nezverejnené zábery nakrútené pre predchádzajúce filmy zo série.

V snímke diváci a diváčky okrem zosnulého Walkera uvidia aj Vina Diesela, ktorý je zároveň aj producentom, či Michelle Rodriguez. Predstavia sa v nej aj Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Christopher „Ludacris“ Bridges, Lucas Black, Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa alebo Kurt Russell. Réžie podľa scenára Chrisa Morgana sa ujal James Wan.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dwayne JohnsonKurt RussellPaul Walker