S Jaredom Letom prídu na udeľovanie Oscarov mama aj brat

Jared leto
Americký spevák a herec Jared Leto pôjde na udeľovanie Oscarov so svojimi najbližšími. Foto: www.facebook.com/jaredleto

BRATISLAVA 27. februára (WEBNOVINY) – Amerického herca a speváka Jareda Leta, ktorý získal nomináciu na Oscara v kategórii Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe za film Klub poslednej nádeje (2013), budú počas slávnostného ceremoniálu sprevádzať mama Constance a brat Shannon.

Frontman kapely Thirty Seconds To Mars to matke oznámil spolu s bratom počas rozhovoru cez aplikáciu FaceTime. Následne zverejnil prostredníctvom služby Instagram fotografiu matkinho výrazu po tom, ako jej prezradili, že sa na udeľovaní prestížnych filmových cien zúčastní spolu so synmi.

„Výraz tváre mojej mamy, keď sme jej spolu so Shannonom Letom povedali, že s nami ide na Oscary! :),“ okomentoval fotografiu šťastnej matky 42-ročný herec.

Jared leto
Foto: www.facebook.com/jaredleto

Constance Leto svojho syna sprevádzala už aj v januári na udeľovaní cien hereckej asociácie Screen Actors Guild (SAG). Slávnostné udeľovanie Oscarov, ktorého moderátorkou bude Ellen DeGeneres, sa uskutoční 2. marca v hollywoodskom Dolby Theatre.

Jared Leto účinkoval v snímkach ako napríklad Prefontaine (1997), Tenká červená čiara (1998), Narušenie (1999), Klub bitkárov (1999), Americké Psycho (2000), Requiem za sen (2000), Úkryt (2002), Alexander Veľký (2004), Obchodník so smrťou (2005), Zabijaci osamelých sŕdc (2006), či Chapter 27 (2007). Za výkon v spomínanom filme Klub poslednej nádeje získal množstvo ocenení vrátane Zlatého glóbusu a Critics’ Choice Movie Award.

S kapelou Thirty Seconds To Mars vydal eponymný debutový album v roku 2002. Nasledovali štúdiovky A Beautiful Lie (2005), This Is War (2009) a Love, Lust, Faith And Dreams (2013).

Video: Klub poslednej nádeje (2013) CZ HD trailer

Informácie pochádzajú z webstránky uk.eonline.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ellen DeGeneresJared Leto