S. Tyler na dlhočakávanom albume úzko spolupracoval s Perrym

Tyler
Steven Tyler Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 5. mája (WEBNOVINY) – Americký spevák Steven Tyler a frontman kapely Aerosmith prezradil, že na skladbách z nového albumu tejto hudobnej skupiny úzko spolupracoval s gitaristom Joeom Perrym. Ide o nové informácie týkajúce sa albumu, ktorý Aerosmith pripravuje sedem rokov od vydania toho posledného.

Skupina ešte nedávno oznámila, že hudobníci spolupracovali aj na sérii jam session v štúdiu ich dlhoročného spolupracovníka Martiho Frederiksena v kalifornskom meste Monrovia.

„Poslal som Joeovi zopár piesní a on mi poslal zopár (hudobných) fráz, jeden druhému sme si posielali e-maily,“ uviedol Tyler. „Všetko, čo potrebujem, je pár dobrých fráz. To je spôsob, akým vznikla (pieseň) Walk This Way – (prišla) jedna z fráz Joea Perryho, a ja som túto loptu chytil a bežal ďalej. To je všetko, čo niekedy treba,“ dodal.

Tyler okrem toho 9. mája v rozhlasovej relácii Ryana Seacresta predstaví svoj nový sólový singel s názvom (It) Feels So Good. Skladba porotcu aktuálneho ročníka súťaže American Idol sa bude dať kúpiť od 10. mája. Videoklip k singlu predstaví spevák v jednej z častí tejto speváckej šou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Steven Tyler