S Whitney Houston sa rozlúčila najbližšia rodina

Posledná rozlúčka s Whitney Houston
Pohrebná služba prináša rakvu s ostatkami Whitney Houston do kostola New Hope Baptist Church v Newarku. Newark, 18. februára 2012. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. februára (WEBNOVINY) – Najbližšia rodina zosnulej speváčky Whitney Houston sa s ňou v piatok súkromne rozlúčila v pohrebnom ústave Whigham v Newarku.

Nechýbala jej matka Cissy Houston, sesternica Dionne Warwick, dcéra Bobbi Kristina či producent a dlhoročný priateľ Clive Davis.

Urobili tak deň pred pohrebným obradom, ktorý sa uskutoční dnes popoludní. „Rozlúčka bola súkromná. Len matka, dcéra, dvaja bratia a rodina,“ uviedla Caroline Whigham z pohrebného ústavu.

Dcéra speváckej hviezdy Bobbi Kristina, ktorá momentálne býva so svojou starou matkou, sa údajne situáciu snaží zvládnuť.

Sú chvíle, keď je silná a sú chvíle, keď ju to úplne zasiahne. Nemôže tomu uniknúť,“ prezradil nemenovaný zdroj magazínu People.

Obrazom: Posledná rozlúčka s Whitney Houston

Whitney Houston skonala v sobotu 11. februára po tom, čo ju našli bez známok života vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Jej smrť pravdepodobne spôsobila kombinácia antidepresív s aktívnou látkou alprazolam s ďalšími liekmi a alkoholom. Pitvu vykonali v nedeľu, presná príčina úmrtia však bude známa až po výsledkoch toxikologických testov. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com.

.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Whitney Houston