Saganov tím ukázal nové dresy, Contador je nadšený

Sagan zavŕšil druhú etapu Okolo Kataru štvrtým miestom
Slovenský cyklista Peter Sagan zavŕšil druhú etapu pretekov Okolo Kataru štvrtou priečkou. Foto: facebook.com/PeterSagan

BRATISLAVA 10. júna (WEBNOVINY) – Vo farebne modifikovaných dresoch sa predstavia cyklisti tímu Tinkoff-Saxo na blížiacom sa vrchole sezóny Tour de France (4.- 26. 7.) vrátane lídra pre celkovú klasifikáciu Španiela Alberta Contadora či Slováka Petra Sagana.

Nové dresy sa majú odlíšiť od žltého trička

Tradičnú žltú farbu doplnia „maskovacou“ modrou farbou, aby sa príliš nepodobali takpovediac „posvätnému“ žltému tričku lídra na najprestížnejších pretekoch.

„Dres žltej farby zahŕňa aj maskovací dizajn, ktorý členovia tímu poznajú už z predsezónnych sústredení,“ píše sa v správe na serveri cyclingnews.com.

Maskovacie dresy
Foto: tinkoffsaxo.com

Dresy zmenili aj v tíme LottoNL

„Páčia si mi tie trikoty. Je to pekná kombinácia našich súťažných dresov s tými, ktoré sme mali vlani v decembri na tréningovom kempe na Gran Canarii. Verím, že sa budú páčiť aj našim fanúšikom,“ uviedol víťaz nedávneho Giro d´Italia Contador podľa tlačovej správy Tinkoff-Saxo.

Tinkoff-Saxo je druhý tím v profesionálnom pelotóne, ktorý oznámil čiastočnú zmenu farieb dresov pre Tour de France. Pred tímom ruského miliardára Olega Tiňkova tak urobili v LottoNL, kde pribrali viac bielej namiesto žltej farby.

Alberto Contador
Foto: tinkoffsaxo.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Tinkoff-Saxo