Sám doma opäť ožil. V reklame na Google Assistant

Horizon33_2018 12 25_17 45 43.jpg

Vianočné obdobie je plné prekvapí, o tom niet žiadnych pochýb. O jedno magické spojenie sa postarala reklama na Google Assistant – v hlavnej úlohe s Macaulay Culkinom. Kultový film Sám doma tak opäť ožíva, aj keď iba na pár sekúnd v reklamnom spote. 

Najznámejšie scény z filmu – doručovanie pizze, holenie v kúpeľni či príprava na slávnostnú večeru sú obohatené o jeden podstatný prvok. Hlasový asistent od Googlu. Reklama zožala obrovský úspech, o čom svedčia aj samotné čísla zhliadnutia. Za necelý týždeň od zverejnenia si reklamu od Googlu s Kevinom v hlavnej úlohe, ktorý bol opäť doma sám, pozrelo viac než 28 miliónov ľudí. To je jasný dôkaz toho, že tento film nestratil svoje čaro ani po toľkých rokoch.

Kevin sa opäť prebúdza sám v dome, ktorý všetci tak dôverne poznáme. Za tie roky sa v ňom vôbec nič nezmenilo, iba hlavný hrdina je o dvadsať rokov starší. Spoločnosť Kevinovi robí Google Assistent, s ktorým komunikuje cez rôzne zariadenia – cez smartfón či smart reproduktor.  Google touto reklamou, a navyše v predvianočnom období, naozaj trafil „klinec po hlavičke“

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom