Sandra Bullock sa z manželovej nevery spamätala vďaka synovi

Hviezdna Sandra Bullock
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Sandra Bullock priznala, že z viacnásobnej nevery exmanžela Jesseho Jamesa sa musela veľmi dlho spamätávať.

Ako však povedala pre britský denník Daily Mirror, z traumy sa pozbierala aj vďaka adopcii synčeka Louisa.

„Bola som na dne a mala som zlomené srdce. Nevedela som, ako sa znovu pozbieram. Ale dala som tomu čas. Keď to prežívate, nemyslíte si, že to niekedy prejde, ale príde to. Mám veľké šťastie, že mám to, čo mám. Mám nádherné dieťa, priateľov a rodinu, ktorú zbožňujem,“ uviedla.

Trojročný Louis jej vraj pomohol zmeniť uhol pohľadu na svet. „Keď máte dieťa, všetko je o objavovaní, trávení času s inými deťmi a chodení von. Takže teraz sa na veci pozerám jeho očami,“ vysvetlila.

Podľa jej slov má momentálne skvelý život a má všetko, čo si len môže priať.

Obrazom: Krásna herečka Sandra Bullock

Štyridsaťdeväťročná Sandra Bullock začala svoju hereckú kariéru v 80. rokoch minulého storočia, no jej meno sa dostalo do povedomia verejnosti až vďaka filmom Nebezpečná rýchlosť (1994), Kým si spal (1995), Magická posadnutosť (1998) či 28 dní (2000). Na svojom konte má niekoľko komédií ako Miss špeciálny agent (2000), Láska s výstrahou (2002), Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná (2005) či Návrh (2009). V roku 2010 získala Oscara za hlavnú rolu v športovej dráme Splnený sen (2009). Najnovšie ju môžu diváci a diváčky vidieť v komédii Drsňačky (2013) či v trileri Gravitácia, ktorý by sa do slovenských kín mal dostať 3. októbra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Sandra Bullock