Šatan sa dohodol so Slovanom Bratislava

Šatan
Miroslav Šatan Foto: SITA/Marián Peiger

BRATISLAVA 8. septembra (WEBNOVINY) – Hokejový útočník Miroslav Šatan začne sezónu 2011/12 v Tipsport extralige v drese HC Slovan Bratislava.

S vedením klubu sa dohodol zatiaľ na mesačnom kontrakte do 7. októbra 2011. Šatan by mal nastúpiť v septembrových zápasoch Slovana a aj v októbrovej exhibícii s New York Rangers.

Generálny manažér belasých Maroš Krajči už nechal Šatanovi prichystať dres s číslom 81. Topoľčiansky odchovanec sa už zapojil do prípravy Slovana. Bratislavčania však majú záujem o spoluprácu s kapitánom majstrov sveta aj na dlhšie obdobie ako na jeden mesiac. „Naďalej zotrvávame na pôvodnom stanovisku, že o Mirove služby máme záujem počas celej sezóny. Rokovania v tomto smere ešte nie sú uzatvorené. Ja verím, že sa napokon dohodneme,“ uviedol generálny manažér HC Slovan Maroš Krajči.

Slovanu pre zranenia vypadli v poslednom čase viacerí útočníci. V zápasoch European Trophy sa zranil Miroslav Preisinger, medzi maródmi sú aj Jakub Cíger a Andrej Kudrna a otáznik nad štartom v úvodných zápasoch visí v tejto chvíli aj nad Jánom Lipianskym.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Maroš KrajčiMiroslav Šatan
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava