Scarlett Johansson má nesmierny sexepíl, tvrdí Gordon-Levitt

Scarlett Johansson a Joseph Gordon Levitt.
Scarlett Johansson a Joseph Gordon-Levitt. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Scarlett Johansson je podľa kolegu z filmu Don Jon (2013) Josepha Gordon-Levitta nesmierne príťažlivá.

Ako sám vysvetlil, postavu Barbary v snímke, ktorú sám režíroval a napísal jej scenár, vymyslel špeciálne pre ňu.

„Scarlett som nepoznal, ale strávil som viac ako rok tým, že som si predstavoval, ako bude hrať túto postavu. Nemohla si ju nezahrať,“ uviedol v rozhovore pre časopis Men’s Health.

Ako sám povedal, jej sexepíl nesúvisí iba s krásou. „Pozrite, Scarlett je nádherná žena, ale ak si porovnáte len vzhľad, veľa dievčat je rovnako nádherných. Ale ona má niečo viac, je to v jej chôdzi a jej očnom kontakte. Celá kombinácia je neuveriteľná,“ vysvetlil.

Dvadsaťosemročná Scarlett Johansson debutovala v roku 1994 vo filme North. V roku 1997 si vyslúžila nomináciu na Independent Spirit Award za ženský herecký výkon v hlavnej úlohe drámy Manny & Lo (1996). Medzinárodne známou sa stala vďaka romantickej dráme Zaklínač koní (1998), v ktorej si zahrala po boku Kristin Scott Thomas a Roberta Redforda. Za výkony vo filmoch Stratené v preklade (2003), Dievča s perlou (2003), Pieseň lásky samotárky (2004) a Match Point – Hra osudu (2005) si vyslúžila nominácie na Zlatý glóbus.

Obrazom: Sexi herečka Scarlett Johansson

Diváci ju poznajú aj zo snímok Dokonalý trik (2006), Čierna Dahlia (2006), Vicky Cristina Barcelona (2008), Kráľova priazeň (2008), Nie je z teba až tak paf (2009), Kúpili sme ZOO (2011) alebo Avengers: Pomstitelia (2012). Herečka považovaná za jeden z najväčších sexsymbolov súčasnosti má od minulého roka svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. Tiež má na konte dva albumy – Anywhere I Lay My Head (2008) a Break Up (2009) a momentálne pripravuje svoj režisérsky debut, filmovú adaptáciu románu Summer Crossing (2005) od Trumana Capoteho.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Joseph Gordon-LevittScarlett Johansson