Šediny vo vlasoch? Skoncujte s nimi pomocou domáceho receptu

Šediny vo vlasoch? Skoncujte s nimi pomocou domáceho receptu
Vyskúšate to? Foto: pinterest.com

BRATISLAVA 23. augusta (WEBNOVINY) – Šedivé vlasy trápia naozaj veľa ľudí. A to nielen tých starších. Častokrát už aj tí mladší si s nimi nevedia dať rady. A preto je tu pre všetkých vás, ktorí máte rovnaký problém, jednoduché riešenie. Vyskúšajte tento domáci prírodný recept. Nikdy to nebolo jednoduchšie.

Všetko, čo budete potrebovať, je len kokosový olej a citrón. Skrývanie šedín pod rôzne farby na vlasy len škodí vašim vlasom, vyzerá to neprirodzene a stojí vás to peniaze. Skoncujte so šedinami bez chemikálií, iba čisto s dvomi prírodnými zložkami.

Šediny vo vlasoch? Skoncujte s nimi pomocou domáceho receptu
Foto: pinterest.com

Kokosový olej je už známy svojimi pozitívnymi účinkami na pokožku a vlasy. Dodáva vlasom nielen nádherný lesk, ale ich aj posilňuje. Tajomstvo spočíva v mikrobiálnych vlastnostiach a kyseline laurovej, ktorá je v ňom obsiahnutá. Citrónová šťava pôsobí vďaka vysokému obsahu fosforu, vitamínu C a vitamínu B efektívne pre šedivé vlasy.

Zmiešajte 3 lyžice citrónovej šťavy s trochou kokosového oleja. Zmes potom aplikujte na pokožku hlavy a nechajte pôsobiť najmenej hodinu. Občas si môžete aj pomasírovať hlavu. Potom si umyte vlasy vašim šampónom. Túto aplikáciu je potrebné opakovať raz týždenne. Kokosový olej a citrón odstrňuje nielen šedivenie, ale aj (preventívne) lupiny. Takže zabijete dve muchy jednou ranou.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie WBN