Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Hubert
2. októbra 2015 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Sekty Hubert si cenia doma aj v zahraničí

BRATISLAVA 5. októbra (WBN/PR) – Až tri sekty z portfólia spoločnosti Hubert si domov priniesli výborné strieborné medaily z prestížnych medzinárodných súťaží vín AWC Vienna 2015, MUNDUS VINI 2015 a z domácej súťaže Košické slávnosti vína 2015. Hubert de Luxe, Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de noir a Hubert Grand blanc zaujali odbornú porotu a skvele odprezentovali kvalitu slovenských šumivých vín doma, aj v zahraničí.

Slovenská spoločnosť Hubert J.E. znovu potvrdila, že aj my na Slovensku si potrpíme na kvalitu našich sektov. Odbornú porotu na súťaži AWC Vienna 2015, ktorá degustovala spolu približne 40 000 vzoriek vín z celého sveta, zaujali hneď tri sekty z jej produkcie, ktorým udelila strieborné medaily. Hubert de Luxe a Hubert Grand blanc pravidelne oceňujú na medzinárodných súťažiach už roky, inak tomu nebolo ani na AWC Vienna, kde porotu oslovili lahodnou vyváženou chuťou a plnou vôňou. Uznanie odborníkov – degustátorov si odniesla aj tohtoročná novinka, odrodový sekt Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de noir.

Foto: Hubert
Medzinárodná súťaž vín AWC Vienna je jednou z najprestížnejších svojho druhu a najväčšou oficiálne uznanou súťažou vín na svete. Slávnostné odovzdávanie cien bude 25. októbra 2015, ako inak, vo Viedni.

Sekt Hubert Grand blanc bodoval aj na ďalšej prestížnej medzinárodnej súťaži, MUNDUS VINI 2015, ktorá sa konala v Nemeckom Neustadte. Celosvetovo uznávaní degustátori až z 36 krajín sveta hodnotili spomedzi 4 300 vzoriek vín a Hubert Grand blac si opäť odniesol striebro.

Nemecká vinárska súťaž MUNDUS VINI sa tento rok konala už po 17-krát. Každoročne združuje kvalifikovaných odborníkov a tie najlepšie vína.

Slovenské sekty značky Hubert zožali mimoriadny úspech aj na domácej súťaži – Košické slávnosti vína 2015. Hubert de Luxe a Hubert Grand blanc si z 8. ročníka súťaže odniesli zlaté a odrodový sekt Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de noir striebornú medailu. Košické slávnosti vína v spojení s prestížnou medzinárodnou súťažou vín sú súčasťou programu obľúbeného vinárskeho festivalu, ktorého sa každoročne zúčastňujú desiatky vystavovateľov, vinohradníkov, vinárov a distributérov vína.

Viac informácií nájdete na www.hubertsekt.sk a na www.facebook.com/S.Hubertom.mi.zivot.chuti.

Odporúčané články

Sedemnásty Hubert Cup priniesol množstvo inšpirácií Hubert J.E. podporí Denné centrum Pomocníček zo Serede

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...