Sexy Eva Longoria je voľná, Cruzovi dala opäť kopačky

Eva Longoria
Eva Longoria Foto: openwalls.com

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOSVINY) – Americká herečka Eva Longoria a španielsky hudobník Eduardo Cruz sa opäť rozišli.

Pre médiá to potvrdil hovorca mladšieho brata oscarovej herečky Penélope Cruz. Dvojica ukončila rok trvajúci vzťah už v marci, no následne sa dali znovu dohromady.

„Som zamilovaná. Som beznádejná romantička,“ povedala herečka, známa predovšetkým ako Gabrielle Solis zo seriálu Zúfalé manželky (2004 – 2012), minulý mesiac.

Ešte minulý týždeň bulvárni fotografi zachytili pár spolu v španielskej Seville.

Obrazom: Príťažlivá herečka Eva Longoria

Tridsaťsedemročnú rodáčku z Texasu za rolu Gabrielle Solis v roku 2006 nominovali na Zlatý glóbus v kategórii Najlepší ženský herecký výkon v seriáli – komédii alebo muzikáli.

V roku 2007 získala na udeľovaní People’s Choice
Eva Longoria
Foto: www.justjared.com

Award titul Najobľúbenejšia ženská televízna hviezda. Diváci ju môžu poznať aj zo snímok Drsné časy (2005), Tesne vedľa (2007) či Tá mrcha nedá pokoj! (2008).

V rokoch 2002 až 2004 bola vydatá za herca Tylera Christophera. V novembri 2004 sa zoznámila s basketbalistom Tonym Parkerom, ktorý ju po dvojročnom vzťahu požiadal o roku. Vzali sa v júli 2007 v rímskokatolíckom kostole v Paríži.

V novembri 2010 však herečka podala žiadosť o rozvod, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely. Príčinou rozpadu manželstva však bolo údajne to, že Longoria našla v mobilnom telefóne svojho vtedajšieho manžela stovky textových správ od inej ženy. Dvojica sa oficiálne rozviedla 28. januára 2011.

Hviezda začala randiť s Eduardom Cruzom niekoľko týždňov po rozvode.

Informácie pochádzajú z webovej stránky AceShowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Eva LongoriaPenélope Cruz