Skaličania sa v Tipsport lige dočkali štvrtého víťazstva

HK 36 Skalica - HK Orange 20
Sprava: Jan Polata, Patrik Romančík obaja z HK 36 Skalica a Adrián Hoplešinský z HK Orange 20 počas zápasu 15. kola hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 medzi HK 36 Skalica a HK Orange 20. Skalica, 22. október 2015. Foto: SITA/Martin Medňanský

SKALICA 22. októbra (WebNoviny.sk) – Hokejisti Skalice sa dočkali štvrtého víťazstva v sezóne 2015/2016. Vo štvrtkovom zápase 15. kola Tipsport ligy Skaličania na domácom ľade zdolali mladíkov z HK Orange „20“ 3:1, keď už po prvej tretine viedli 2:0.

Víťazný gól domáceho tímu strelil v 20. min český útočník Pavel Brendl, pre ktorého to bol siedmy presný zásah v sezóne. Skalickí hokejisti zostávajú na poslednom desiatom mieste tabuľky, hráči HK Orange „20“ figurujú s jedným víťazstvom mimo oficiálneho tabuľkového postavenia.

Hokej – Tipsport liga 2015/2016 – 15. kolo – štvrtok:

HK 36 Skalica – HK Orange 20 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Góly: 6. Komínek, 20. Brendl (Ďurák), 36. Bezúch (Brodek, Barák) – 21. Hrušík

Vylúčení: 5:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:1, rozhodovali: Stano – Holienka, Návratek, 596 divákov

Skalica: P. Ševela (13. Romančík) – Ďurák, Polata, Opalek, Jan Novák, Barák, Jaborník – D. Pašek, R. Školiak, Studenič – Kovalovský, Komínek, Brendl – Brodek, K. Jass, Bezúch – Lantoš, Mickievics, Korytko

Orange 20: Škorvánek – Meliško, Koch, Jendroľ, A. Sloboda, Ivanič, M. Moravčík, Košecký, Trška – J. Milý, Holešinský, Hrušík – Briestenský, M. Surový, Sádecký – Klenko, Adamčík, P. Galis – D. Novák, Oško, J. Sukeľ

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 po štvrtkovom stretnutí 15. kola:

HK Orange 20 11 1 0 1 0 0 9 12:39 5

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.