Škola ide na Slovan sa teší obľube, žiaci uvidia zápasy KHL

Prípravný zápas Slovana so Medveščakom

BRATISLAVA 5. septembra (WEBNOVINY) – Hokejové zápasy bratislavského HC Slovan v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) uvidí aj v tejto sezóne viac ako 1 300 žiakov základných a stredných škôl v Bratislavskom kraji.

Projekt Škola ide na Slovan začali túto sezónu vo štvrtok 5. septembra úvodným zápasom medzi domácim HC Slovan Bratislava a Medveščakom Záhreb, na ktorý prišli žiaci Strednej odbornej školy Ivanská cesta 21. Informovala o tom tlačová tajomníčka Bratislavského kraja Veronika Bauchová.

Základné a stredné školy v Bratislavskom kraji môžu vstup na zápas vyhrať v súťaži, ktorej podmienky uvádza hokejový klub na svojej internetovej stránke www.hcslovan.sk. Na domácich zápasoch povzbudzujú hokejistov 50-členné skupiny školákov v sektore A12. Na štadión ich odvezie spred školy klubový autobus Slovana a deti dostanú okrem vstupu na zápas aj malé suveníry.

Obrazom: Súboj Slovana Bratislava s Medveščakom Záhreb

„Z roka na rok rastie záujem zo strany škôl. Projekt vedie k zdravému fandeniu a vytváraniu si vzťahu nielen ku klubu ale aj k mestu a regiónu. Verím, že projekt sa bude za podpory klubu, samosprávy a ďalších partnerov ďalej rozvíjať,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Pavol Frešo
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava