Škrtel dostal zaujímavú ponuku, nad Neapolom nerozmýšľa

Martin Škrtel, David de Gea
Obranca Liverpoolu Martin Škrtel v závere zápasu prišliapol nohu brankára 'červených diablov' Davida de Geu. Liverpool, 22. marec 2015. Foto: SITA/AP

LIVERPOOL 5. mája (WEBNOVINY) – Hráčsky agent Karol Csontó zo spoločnosti Stars and Friends, ktorý zastupuje aj kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie Martina Škrtela, vyhlásil, že zadák FC Liverpool nekoketuje s prestupom do talianskeho klubu SSC Neapol.

„Zmluva môjho klienta v Liverpoole vyprší v roku 2016 a vo futbale nikdy netreba hovoriť nikdy. Dávno som nebol v kontakte so zástupcami Neapola, ktorí mali nejaké pokusy pred dvoma rokmi. Liverpool ponúkol môjmu klientovi nový trojročný kontrakt. Je to zaujímavá ponuka, ale túto možnosť ešte zvážime,“ cituje portál transfermarketweb.com vyjadrenie Csontóa pre taliansku rozhlasovú stanicu Radio Kiss Kiss.

Súčasný kontrakt s „červenými“ vyprší 30-ročnému strednému obrancovi na konci budúcej sezóny. Vedenie klubu zo štadióna Anfield týmto krokom zareagovalo na medializované informácie o záujme talianskeho SSC Neapol a nemeckého VfL Wolfsburg o Škrtela. Ten je na Merseyside od prestupu zo Zenitu Petrohrad v januári 2008 a stal sa tam dlhodobým pilierom defenzívnej formácie LFC.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Martin Škrtel
Firmy a inštitúcie FC Liverpool