Škrtel sa dohodol s Liverpoolom, zmluva je už na spadnutie

Martin Škrtel
Radosť Martina Škrtela po góle, ktorý strelil do siete Manchestru City v nedeľňajšom zápase Premier League. Foto: SITA/AP

LIVERPOOL 4. júla (WEBNOVINY) – Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel by počas nasledujúceho týždňa mohol podpísať novú zmluvu s FC Liverpool. Podľa webu Liverpool Echo sa už obe strany v základných princípoch dohodli na podmienkach nového trojročného kontraktu, ktorý by mali sfinalizovať po pondelkovom návrate stopéra do tréningového kempu mužstva z Anfield Road.

Martin Škrtel (nar. 15. decembra 1984) prišiel do Liverpoolu v januári 2008 zo Zenitu Petrohrad a blíži sa k zavŕšeniu tretej stovky štartov v drese „The Reds“, momentálne ich má na svojom konte 293. Aktuálny stopérov kontrakt má platnosť do konca sezóny 2015/16.

Vedenie Liverpoolu mu ponúkalo novú zmluvu už v máji, vtedy ju však hráč odmietol a jej podmienky označil za neakceptovateľné. „Domnievam sa, že takéto zmluvy sa ponúkajú oveľa starším hráčom alebo futbalistom po prekonaní nejakých zdravotných problémov,“ skonštatoval začiatkom júna štvornásobný najlepší futbalista SR (2007, 2008, 2011, 2012).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Martin Škrtel
Firmy a inštitúcie FC Liverpool