Skupina IMT Smile má nový videoklip

Bez názvu
Slovenská herečka Jana Lieskovská pri nakrúcaní videoklipu k piesni IMT Smile. Foto: IMT Smile

BRATISLAVA 23. apríla (WEBNOVINY) – Slovenská hudobná skupina IMT Smile má videoklip k piesni Viac, ktorá je známa predovšetkým z romantického seriálu Druhý dych televízie Doma. Popri lídrovi prešovskej formácie Ivanovi Táslerovi sa tak v klipe ukáže aj hlavná ženská protagonistka seriálu Jana Lieskovská.

„Okolo mňa bol prázdny biely priestor a ja som len dostávala od režiséra inštrukcie, čo sa okolo deje a ako by to asi malo vyzerať vo výsledku. Bola to pre mňa nová a zaujímavá skúsenosť a sama som veľmi zvedavá, ako to bude nakoniec fungovať,“ opísala svoje pocity a nakrúcanie Jana Lieskovská.

Pre vyštudovanú bábkoherečku to nebol prvý kontakt s hudbou, pretože sama pôsobí aj ako speváčka v džezovej kapele. Účinkovanie vo videoklipe však bolo jej premiérou. „Zo všetkého išla neopísateľná nálada a atmosféra,“ dodala herečka.

Samotný videoklip sa nakrúcal na bielom pozadí pod taktovkou kreatívca Martina Hudáka, ktorý stojí aj za najnovším videom Richarda Müllera. „Videoklip k seriálovej pesničke som ešte nerobil. Koncept vznikol vo veľmi krátkom čase a museli sme byť produkčne veľmi pohotoví vzhľadom na vyťaženosť účinkujúcich. Tešil som sa, že po dlhej dobe som netočil na zelenom pozadí,“ priblížil nakrúcanie Martin Hudák.

https://www.youtube.com/watch?v=1O_otAk2ffU

Výsledok bude mať premiéru v pondelok večer v hudobnej relácii Barbory Rakovskej Voyo Music.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom