Skvelá akcia Tiket za tiket je tu poslednýkrát, získajte 10 eur zadarmo!

1200_800_print 1.jpg
Foto: Niké

Toto si rozhodne nemôžete nechať ujsť! Populárna akcia stávkovej spoločnosti Niké s názvom Tiket za tiket vrcholí. Ak si odo dneška podáte tiket v hodnote minimálne desať eur na alpské lyžovanie, dostanete desať eur späť na vaše hráčske konto úplne zadarmo.

Celé Slovensko bude tento týždeň s napätím sledovať výkony fenomenálnej lyžiarky Petry Vlhovej. Vo švajčiarskom stredisku Lenzerheide vrcholí aktuálna sezóna Svetového pohára. Podarí sa našej Petre zostať na čele celkového hodnotenia a získať vytúžený krištáľový glóbus? To sa dozvieme najneskôr v nedeľu 21.marca.

Výhoda, ktorá stojí za to

Spoločnosť Niké fandí Petre Vlhovej na ceste za splnením veľkého sna. A ako jej hrdý partner dávame do pozornosti obľúbenú akciu Tiket za tiket. Stačí sa zapojiť, skúsiť šťastie pri tipovaní a možno to budete práve vy, kto sa bude tešiť zo štedrých výhier. Postup je jednoduchý.

Na začiatok potvrďte záujem o bonus. Počas trvania akcie si stavte na akékoľvek podujatie z ponuky športu Alpské lyžovanie a to s vkladom minimálne 10 eur. Následne vás Niké odmení 10 eurami úplne zadarmo vo voľnom tikete.

Voľný tiket môžete využiť do troch dní od jeho pripísania. Stačí si ho uplatniť na kurzové stávky s celkovým kurzom aspoň 1,05.

Viac informácií sa dozviete tu.

Registrovať v Niké sa oplatí

Vyššie uvedená akcia je určená pre všetkých hráčov Niké a platí do 21.3. Pokiaľ medzi nich ešte nepatríte, aj pre vás máme skvelú ponuku. Zaregistrujte sa na www.nike.sk práve teraz! Niké vám následne po registrácii a doplnení vašich údajov pripíše na vaše konto 20 eur úplne zadarmo!

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Nike