Haraus, Hudík
1
Navádzač Miroslav Haraus s pretekárom Marošom Hudikom. Foto: archívne, SITA/AP

Skvelý Haraus aj s Hudíkom ovládli slalom Svetového pohára v La Moline

LA MOLINA 15. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský reprezentant Miroslav Haraus s navádzačom Marošom Hudíkom sa stali víťazmi piatkového slalomu Svetového pohára v para alpskom lyžovaní v španielskom stredisku La Molina.

Po druhom mieste v prvom kole ovládli druhú jazdu a v súčte oboch sa stali víťazmi. Medzi zrakovo znevýhodnenými mužmi úplne nevidiaci slovenský reprezentant Marek Kubačka s navádzačkou Máriou Zaťovičovou nedokončili prvé kolo. V sobotu je v La Moline na programe ďalší slalom.

Svetový pohár v para alpskom lyžovaní

• La Molina, Španielsko, piatok:

Muži – zrakovo znevýhodnení – slalom (1.+2. kolo): 1. Miroslav Haraus (nav. Maroš Hudík, SR) 1:48,68 min, 2. Hyacinthe Deleplace (nav. Maxime Jourdan, Fr.) +5,09 s, 3. Kevin Burton (nav. Kurt Grimmelmann, USA) +6,95, … Marek Kubačka (nav. Mária Zaťovičová, SR) nedokončili prvé kolo

K téme

Slováci ovládli obrovský slalom Svetového pohára, Kubačka vyhral a Haraus bol druhý Fantastický Kubačka vyhral obrovský slalom Svetového pohára, Haraus skončil na druhom mieste

Prokurátor Kováčik odmieta podozrenia voči svojej osobe, vraj ide iba o účelovú diskreditáciu Foto: Ministerka Matečná prišla do parlamentu na bicykli, propagovala ekologickú dopravu Voľby by vyhral Smer-SD pred progresívcami, SNS a Matovičovo OĽaNO majú rovnakú podporu Minister Kamenický trvá na vyššej dani na cigarety, je ochotný rokovať s Dankom a návrh zmierniť Europoslanci budú hlasovať o zložení Európskej komisie, vypočujú aj Šefčoviča Na zmenu zdravotnej poisťovne ostávajú necelé 2 týždne!