Slovan Bratislava v príprave nestačil na Medveščak Záhreb

Hokejisti Slovana si poradili s Medveščakom Záhreb
Sprava: Pavol Skalický zo Slovana a Simon Gysbers zo Záhrebu v zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi HC Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb. Bratislava, 6. september 2015. Foto: SITA/Marko Erd

BRATISLAVA 16. augusta (WebNoviny.sk) – Hokejisti Slovana Bratislava prehrali 2:3 po samostatných nájazdoch s hráčmi chorvátskeho Medveščaku Záhreb v utorkovom prípravnom zápase pred novým ročníkom Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).

„Belasí“ viedli Jegličovým gólom, ale Chorváti otočili vývoj skóre v tretej tretine počas necelej minúty zásluhou Hedberga a Mertla. Hráči Slovana zmazali manko päť sekúnd pred koncom riadneho hracieho času vďaka Švarnému. Duel vyvrcholil samostatnými nájazdmi, „belasí“ sa nepresadili ani raz, rozhodol Mahbod.

Prípravný zápas – utorkový výsledok:
HC Slovan Bratislava (SR) – Medveščak Záhreb (Chor.) 2:3 po sam. nájazdoch (1:0, 0:0, 1:2 – 0:0, 0:1)

Góly: 9. Jeglič (Plastino), 60. Švarný (Plastino) – 48. E. Hedberg, 48. Mertl (Genoway, S. Morrisonn), rozhodujúci sam. nájazd Mahbod, 5127 divákov

Zostava Slovana: Pogge – Bačík, Meszároš, P. Luža, T. Starosta, Rosandič, Němeček, Švarný, Plastino – Kubalík, Chipchura, Šiška – Lušňák, Zigo, Skalický – Vopelka, Halama, S. Petráš – Jeglič, Viedenský, Nedorost