Slovan končí s aukciou lístkov, čierny trh viac nerieši

Hc slovan
Foto: SITA/Ján Slovák

BRATISLAVA 8. októbra (WEBNOVINY) – Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Slovan Bratislava končí s predajom vstupeniek na svoje domáce stretnutia v nadnárodnej súťaži prostredníctvom elektronickej aukcie.

Lístky na októbrové súboje Slovana si záujemcovia ešte musia zakúpiť elektronicky cez aukciu, na novembrové stretnutia už budú „pevné“ ceny vstupeniek.

„Dôvody, pre ktoré sme vlani v novembri prikročili k predpredaju cez aukčný portál, nateraz pominuli. Dopyt po lístkoch je približne na úrovni kapacity Slovnaft arény, cena sa ustálila na 16 až 18 eurách. Tým pádom momentálne ani nie sú problémy s čiernym trhom. Zhodou okolností sme s aukciou začali a aj končíme zápasom proti Levu Praha,“ uviedol generálny manažér HC Slovan Bratislava Maroš Krajči.

Tradičným spôsobom sa vstupenky začnú predávať od 22. októbra, či už prostredníctvom internetu alebo v predajných miestach Ticketportalu. Ceny lístkov budú odstupňované v závislosti od sektoru, stáť budú 16 až 20 eur.

Vstup na zápasy majú zadarmo detí narodené po 1. júli 2007. Podmienkou je sprievod dospelej osoby, dieťa nemá nárok na vlastné sedadlo. K dispozícii budú aj zľavy pre držiteľov platných medzinárodných preukazov.

Vedenie Slovana ďalej informuje fanúšikov, že už v piatok 11. októbra sa do dopredaja dostanú posledné vstupenky na zápasy proti Dinamu Riga a CSKA Moskva v jednotnej cene 16 eur do všetkých voľných sektorov.

Agentúru SITA informoval marketingový riaditeľ HC Slovan Bratislava Milan Vajda prostredníctvom tlačovej správy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Maroš Krajči
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava