Slovan má problémy nielen s financiami, ale aj so zraneniami

Andrej Meszároš
V súboji proti Avangardu Omsk sa okrem Radka Smoleňáka zranil aj kapitán Andrej Meszároš (na fotografii). Bratislava, 3. december 2016. Foto: SITA/Marek Mrviš

BRATISLAVA 5. decembra (WebNoviny.sk) – Hokejový Slovan Bratislava má množstvo problémov, okrem finančných aj s kádrom, ktorý oslabujú zranenia. Na tri zápasy KHL do Bieloruska, Fínska a Lotyšska odcestuje v pondelok popoludní len torzo mužstva. Tréner Miloš Říha má k dispozícii len dvoch brankárov, siedmich obrancov a desiatich útočníkov. S tímom už je opäť Michal Sersen.

V poslednom súboji s Avangardom Omsk (3:5) sa zranili Andrej Meszároš (poškodené väzy v kolene) a Radek Smoleňák (kľúčna kosť), viróza trápi aj Tomáša Starostu s Filipom Novákom, do tímu reprezentačnej dvadsiatky sa vrátil Boris Sádecký. Informuje o tom klubový web.

Už dlhodobo sú na listine zranených aj Marek Viedenský (koleno), Václav Nedorost (rameno), Pavol Skalický (záprstná kostička), Jakub Valský (zlomený prst), Tomáš Kubalík (koleno), Andrej Šťastný (väzy v kolene) i Patrik Luža (väzy v členku).

Slovan nastúpi v utorok o 17.30 h na ľade Dinama Minsk, vo štvrtok ho v rovnakom čase čaká Jokerit Helsinki a výjazd zakončí v sobotu od 16.00 h v Rige.

Káder Slovana na nasledujúcom výjazde

– zdroj: hcslovan.sk

Brust, Pogge – Sersen, Ďaloga, Bačík, Rosandič, Švarný, Plastino, Kundrátek – Cheechoo, Taffe, Chipchura, Jeglič, Lušňák, Kopecký, Šiška, Vopelka, Petráš, Hlinka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej MeszárošAndrej ŠťastnýMarek ViedenskýMichal SersenMiloš ŘíhaPavol SkalickýRadek SmoleňákVáclav Nedorost
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava