Slovan nastúpi už aj so Šťastným, Janus ešte nie je fit

Slovan, fanúšikovia
Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 9. októbra (WEBNOVINY) – Do zostavy Slovana Bratislava sa v stredajšom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy proti Magnitogorsku (19.00 h) opäť vráti útočník Andrej Šťastný. Po zranení by mal nastúpiť vo štvrtom útoku s Tomášom Mikúšom a Markom Daňom.

V bránke by mal dostať príležitosť Miroslav Kopřiva, keďže Jaroslav Janus stále nie je zdravotne v poriadku. „Momentálne sa cítim oveľa lepšie, ako to bolo v Rusku. Už trénujem aj na ľade, no stále to nie je stopercentné,“ povedal Jaroslav Janus. Trénerovi Rostislavovi Čadovi budú chýbať maródi Mário Bližňák a Martin Bakoš.

Slovan začína proti Magnitogorsku sériu šiestich domácich zápasov. „Zo všetkých strán počúvam, že je to možno rozhodujúca séria, ktorá zaváži, či postúpime do stredu tabuľky. Ja to tak neberiem. Pozerám sa na prvú veľkú úlohu, ako zvládnuť dnešný duel s Magnitogorskom. Potom príde ďalší súper. Pre mňa je rozhodujúci každý zápas,“ povedal pred prvým zápasom tréner Rostislav Čada.

Predpokladaná zostava Slovana na zápas s Magnitogorskom: Kopřiva (Janus) – Kutlák, Škoula, Mojžíš, Sersen, Sigalet, Štajnoch, V. Mihálik – Miklík, Ölvecký, Vondrka – Netík, J. Mikúš, Bartovič – Kukumberg, Matoušek, L. Hudáček – Daňo, A. Šťastný, T. Mikúš – R. Mráz

Informácie a hlasy pochádzajú z webu Slovana Bratislava.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej ŠťastnýJaroslav JanusMário BližňákMartin BakošRostislav Čada
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava