Slovan otočil zápas, v príprave si poradil s Ufou

Slovan po dráme porazil Ufu, Brejčák zmlátil Kutuzova
Útočník Slovana Bratislava Rok Tičar sa pozerá, ako jeho spoluhráč Martin Štajnoch prekonáva brankára Salavatu Julajev Ufa Vladimira Sochackého počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 12. december 2014. Foto: SITA/Ján Slovák

MARIBOR 22. júla (WEBNOVINY) – Hokejisti Slovana Bratislava uspeli vo svojom úvodnom prípravnom súboji pred sezónou 2015/2016, keď počas sústredenia v slovinskom Maribore v stredu večer zdolali iného účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Salavat Julajev Ufa 3:2.

Zverenci trénera Miloša Říhu síce prehrávali po prvej tretine 0:1, ale v druhej časti vyrovnal L. Nagy, o 22 sekúnd neskôr upravil Jeglič na 2:1 a mladík Skalický zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V tretej tretine už len skorigoval Lisin z Ufy. Rovnakí súperi proti sebe nastúpia aj v piatok 24. júla o 11.00 h.