Slovan sa pripravuje na sezónu, vypočul návrhy fanúšikov

HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga
Fanúšikovia 'belasých' počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi Slovanom Bratislava a Dinamom Riga. Bratislava, 18. február 2015. Foto: SITA/Ján Slovák

BRATISLAVA 3. júna (WEBNOVINY) – Najneskôr na budúci týždeň by malo byť známe, v ktorej súťaži bude hrať v novej sezóne hokejový Slovan Bratislava. V klube sa už pripravujú na novú sezónu, ktorú klub strávi buď naďalej v Kontinentálnej hokejovej lige, alebo v domácej Tipsport extralige.

Vypočuli niektoré názory verných fanúšikov

Pripravujú sa menšie technické vylepšenia v Slovnaft Arene či viaceré návrhy cien sezónnych a zápasových vstupeniek.

„Snažili sme sa vypočuť si názory našich verných fanúšikov a zohľadniť v novom návrhu aspoň niektoré z ich pripomienok. Na druhej strane, príjem zo vstupného tvorí v našom klube veľmi významnú časť rozpočtu a aj vďaka nemu a očakávaným vysokým návštevám môžeme stále živiť nádej na pokračovanie v KHL,“ povedal pre web hcslovan.sk marketingový riaditeľ klubu Milan Vajda.

Novinkami sú akcie na podporu predaja permanentiek a udržanie si vysokej priemernej návštevnosti na domácich zápasoch. Klub prichádza s rodinnou permanentkou 1+1, permanentkou na desať najatraktívnejších duelov či zľavnenými lístkami pre deti od šesť do šestnásť rokov.

Majú rozpracované viaceré varianty

Manažment zároveň počas mimosezónneho obdobia vyhodnocuje zmluvy s partnermi. Reklamné zmluvy sa uzatvárajú na jeden rok.

„Náš klub si váži každého partnera, od celoročného dodávateľa ovocia pre kabínu až po diamantového reklamného partnera. Aj ich zásluhou sme v Bratislave po tri roky videli najlepšie mužstvá Európy. Keď budeme mať jasné, v ktorej súťaži budeme hrať v novej sezóne, vedenie klubu začne rokovania s tradičnými i novými partnermi o zmluvách na sezónu 2015/16,“ uviedol na klubovom webe predseda predstavenstva Slovana Maroš Krajči.

V Slovane už majú rozpracované viaceré varianty obsadenia jednotlivých pozícií v realizačnom tíme vrátane trénera. V závislosti od súťaže sa pracuje aj na doplnení kádra.

Informácie zverejnil web Slovana Bratislava.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Maroš Krajči
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava