Slovan v novembri privíta zaujímavé mená, začal s predajom

HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga
Zľava: Hráči Slovana Milan Bartovič, Tomáš Netík, Martin Škoula a Juraj Mikuš počas hokejového zápasu ligy KHL medzi HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 22. októbra (WEBNOVINY) – Slovan Bratislava začal v utorok popoludní s predajom vstupeniek na štyri novembrové domáce stretnutia v Kontinentálnej hokejovej lige.

Slovenský účastník nadnárodnej súťaže privíta medzi 13. a 19. novembrom v Slovnaft aréne postupne Jugru Chanty-Mansijsk, Avtomobilist Jekaterinburg, Barys Astana a Avangard Omsk.

Do Bratislavy zavítajú aj dvojnásobný majster sveta Michail Biriukov z Chanty-Mansijska, Jakub Kovář so Samim Lepistöm z Jekaterinburgu, Nigel Dawes, Brandon Bochenski z Barysu či Miloš Říha, Alexander Perežogin, Alexander Popov a Štefan Ružička z Omska.

Vstupenky sa budú opäť predávať obvyklým spôsobom na predajných miestach Ticketportal a tiež cez internet. Cena sa v závislosti od sektora pohybuje od 16 do 20 eur. Do predaja ide 3050 vstupeniek, ďalších 300 je rezervovaných pre fanúšikov hostí. Informácie zverejnil web Slovana Bratislava.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miloš ŘíhaŠtefan Ružička
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava