Aktualizované: Slovan v šlágri 4. kola Fortuna ligy remizoval s Dunajskou Stredou

FUTBAL: ŠK Slovan Bratislava - Dunajská Streda
Vasil Božikov z ŠK Slovan Bratislava počas zápasu 4. kola Fortuna ligy proti FC DAC 1904 Dunajská Streda. Bratislava, 13. august 2017. Foto: SITA/Diana Černáková.
  • aktualizované 13. augusta o 21:39

BRATISLAVA 13. augusta (WebNoviny.sk) – Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali 1:1 s hráčmi FC DAC 1904 Dunajská Streda na Pasienkoch v šlágri 4. kola najvyššej slovenskej súťaže.

Po bezgólovom prvom polčase otvorili skóre slovanisti presným zásahom najlepšieho strelca súťaže Jakuba Mareša, ktorý sa v 52. min prezentoval peknou strelou do horného rohu bránky Patrika Maceja. Už o desať minút vyrovnal a stanovil konečný rezultát Erik Pačinda.

Slovan i Dunajská Streda majú v aktuálnej sezóne na konte osem bodov za dva triumfy a dva nerozhodné výsledky. „Belasí“ sú na treťom mieste vďaka lepšiemu skóre.

Fortuna liga 2017/2018 – 4. kolo

• nedeľa

ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:0)
Góly: 53. J. Mareš – 62. Pačinda, ŽK: 44. V. Savičevič, 90.+ Sekulič – 57. Simon Pambou, 68. Kalmár, 72. M. Živkovič, rozhodovali: P. Hrčka – Benko, E. Weiss, 3022 divákov

Slovan: Greif – Sekulič, Saláta (11. Rundič), Božikov, Chouchoumis – De Kamps, V. Savičevič (73. L. Droppa) – Čavrič (84. Šefčík), Damnjanovič, Hološko – J. Mareš
Dunajská Streda: Macej – E. Davis (46. Koštrna), T. Huk, Šatka, M. Živkovič – Ljubičič, Simon Pambou, B. Ľupták – Vida (55. Kalmár), Pačinda, P. Šafranko (74. Čmelík)